پریمیر را چقدر میشناسید ، تا چه میزان از رازها و تکنیک های پریمیر با خبر هستید ؟ شناخت پریمیر موجب میشود در زمان بروز مشکلات براحتی آنها را برطرف نمائید.

آموزش پریمیرپرو Premiere Pro CC متمایز از هر آموزش دیگر

این مقاله تا قبل از مانی سافت در هیچ سایت فارسی و خارجی زبانی نوشته و گفته نشده و حاصل تجربیات محمد ملکی مدرس آموزش پریمیرپرو در ایران میباشد،از این مقاله استفاده نموده و درک خیلی خوبی بدست بیاورید،قبل از ورود به پریمیرپرو سی سی.

در گذشته ، مانی سافت ، پکیج آموزش تدوین فیلم با پریمیرپرو سی اس 6 را ارائه نمود که برای تمامی هنرهای تدوین فیلم مانند مستند،فیملسازی،کلیپ،تیزر،میکس فیلم عروسی و... کاربرد داشت،دلیل اینکه از نسخه سی اس 6 شروع نمودیم،این بود که اصول را باید از نسخه ای یاد گرفت که پایدار باشد یعنی نسخه ای بدون نقص که بتوان با آن براحتی تدوین فیلم را انجام داد که این انتخاب پریمیرپرو سی اس 6 گردید.پکیج آموزش پریمیرپرو سی اس 6 با 50 ساعت آموزش کاملا اصولی از ، لحظه نصب نرم افزار تا تکامل تدوین به پایان رسید که بیش از 4000 هنرجو نه تنها از ایران بلکه از کشورهای بسیار زیادی امریکایی و اروپایی نیز آنرا تهیه نمودند.

حال که شرکت ادوبی نسخه های پایدار پریمیرپرو سی سی را ارائه نموده،وقت آن میرسید که هنرجوهای مانی سافت به قابلیت های منحصر به فرد پریمیرپرو سی سی ارتقا یابند،بله میگوییم ارتقا یابند ، یعنی در آموزش پریمیرپرو سی سی مانی سافت،آموزش پریمیرپرو مانند سی اس 6 از نقاط صفر آموزشی نخواهند بود و به گونه ای آموزش داده میشود که شخص میبایست پکیج قبلی را فرا گرفته باشد و توسط این پکیج بسیار مفصل،به نکات مخفی و جدید پریمیرپرو سی سی ارتقا یابد.

در این مقاله پریمیرپرو سی سی ، مدرس دوره ، محمد ملکی ، بصورت کاملا مستند،از لحظه ای که پریمیرپرو سی سی تولید شده است توضیحات کاملی را ارائه میدهد و آرام آرام به نسخه سی سی 12.1.1 میرسد،به این دلیل که شما باید درک کنید که از نسخه سی اس به بعد چه اتفاقی در نسخه سی سی رخ داده،وقتی بدانید که تغییرات چه چیزهایی بوده است،خیلی بهتر تدوین را اجرا خواهید نمود ( نه مثل بسیاری افراد سراغ سی سی رفته و فقط فکر کنید که باید نسخه جدید را کار کنیم چرا ؟ مثلا لومتری دارید،زیباتر است،سریعتر است ، افراد غافل هستند و نمیدانند که پشت پرده سی سی اسراری هست که در ظاهر قابل دیدن نیستند).

شرکت ادوبی،پس از ارائه نسخه سی اس 6،نسخه سی سی یا Creative Cloud را به گونه ای ارائه نمود که در بازه های زمانی کوتاه،مرتب آنرا آپدیت و به رده بالاتری ارتقا داد و دلیل این امر،رقابت با نرم افزارهایی مانند فاینال کات بود و البته حس مشتری مداری شرکت ادوبی و شنیدن نیازهای مشتریانش.

تاریخچه تغییرات پریمیر حتما برای شما جذاب خواهد بود :

میبینید که در ارتقا ار نسخه سی اس به 2013 و 2104 چه اتفاقاتی افتاده ، حال افراد در پریمیرپرو سی سی همانند هر پریمیرپرو دیگری تدوین میکنند بدون اینکه درک درستی از آن داشته باشند.

سعی کنید با سبک آموزش مانی سافت علوم تدوین خود را اپدیت نمائید.