به سایت مانی سافت خوش آمدید.

در این صفحه سعی میکنیم مانی سافت را معرفی نماییم تا بدانید چگونه میتواند به شما کمک کند.

هدف اصلی شکل گیری مانی سافت

مانی سافت یک تیم آموزشی است که از سال 1392 تولید ویدیوها و دوره های آموزشی را در ایران شروع نمود. از ابتدا هدف این بوده است که با ساخت ویدیوهای رایگان آموزشی و مقالات مفید و کاربردی بتواند افراد را به سمت خود جذب نموده و با دادن اطلاعاتی دقیق موجب باز شدن گره از مشکلات و حرکت رو به جلو شود. در نهایت با تولید پکیج های آموزشی ممتد و سریالی، هر قدم یادگیری را ایجاد نموده تا روال آموزش دیدن افراد بر اساس یک مسیر کاملا روشن شکل بگیرد.

مانی سافت چه حرفی برای گفتن دارد؟

امروزه منابع فراوانی برای یادگیری علوم وجود دارد که هرکدام به نوبه خود سعی در آموزش دانسته هایشان دارند و این عالی است. اینستاگرام، یوتیوب، آپارات منابعی برای یادگیری فراوان هستند که با جستجو در آنها نتایجی بدست خواهد آمد ولی سوالی که در ابتدای شکل گیری مانی سافت موجب شد که این تیم شروع به کار کند این بوده که، با وجود این همه منابع رایگان و فراوان، مانی سافت چه حرفی برای گفتن دارد؟

خود ما نیز روزگاری خیلی خیلی دور مانند بسیاری افراد عادت به جستجو کردن، دیدن ویدیوهای زبانهای دیگر و گذراندن وقت در اینترنت داشتیم اما پس از شاید 2 سال به نتیجه ای رسیدیم و این بوده که چرا برای هر نکته کوچک و بزرگی باید جستجو کرد؟

به نقطه ای رسیدیم که واقعا کلافه کننده بود. فالو بسیاری کانالهای یوتیوب شدیم و بعد از مدتی متوجه شدیم که اصلا نمیرسیم که آنها را نگاه کنیم. هر از گاهی سری میزدیم اما همیشه این احساس را داشتیم که انگار جا مانده ایم و نمیتوانیم تمام آن ویدیوها و آموزشها را ببینیم. از طرفی ویدیوهای زبان اصلی باید با زیرنویس نگاه میشد، ترجمه میشد، برخی اوقات موضوع آموزش آنقدر پیچیده میشد که ترجمه هم کارساز نبود و این شد که تصمیمی برای یک اتفاق بزرگ گرفتیم.

ابتدا حرفه ای آموزش دیدیم.

همه کانالها و پیج ها را کنار گذاشتیم. به سراغ تولیدکنندگان نرم افزارهای اصلی طراحی و تدوین رفتیم، هزینه های بسیار کردیم و هرکدام را به صورت دقیق و خیلی فنی از نگاه تولیدکنندگان آنها آموزش دیدیم اما بازهم به زبان انگلیسی ولی اینبار فرق داشت. اینکه هزینه کرده ایم و تیم ها علاوه بر آموزش، پاسخ سوالات ما را میدادند تا کم کم به تکامل برسیم. این شد اکنون احساس خوبی داریم چون اصل موضوع را یاد گرفته ایم و البته که همچنان و برای همیشه در حال تمرین و یادگیری هستیم . نمیتوانیم متوقف شویم چون توقف یعنی خاموش شدن.

آموزشها را با تجربه هایمان ترکیب کردیم.

قبل از اینکه از منابع اصلی آموزش ببینیم، تجربه های فراوانی در زمینه های فیلمبرداری، عکاسی، نورپردازی، طراحی و تدوین داشتیم. وقتی که آموزش تخصصی دیدیم، دانسته های قبلی مان شکل بهتری گرفتند. به پاسخ بسیاری سوالات رسیدیم و چه احساس لذت بخشی داشت و البته که همچنان دارد. اینجا بود که تصمیم گرفتیم آنچه را که یاد گرفته ایم با تمرین خیلی بیشتر، پرسیدن سوالات خیلی زیاد، شفافتر کنیم، موشکافانه آنها را درک کنیم و در این مرحله، آنها را با تجارب قبلی و جدیدمان ترکیب کنیم که حاصل آنها شد، پکیج های اموزشی که اکنون در این سایت وجود دارند.

آنچه که برای خودمان خوب است را برای
دیگران خوب میدانیم

این همه دانش که بدست آمده اند اکنون باید مفید شوند. دست به کار شدیم و هر آنچه که آموزش دیدیم را به پکیج های آموزشی بسیار دقیق و فنی تبدیل نمودیم. بارها وسوسه شدیم که این نکات و تکنیک ها و قواعد حیف هستند اما برای همیشه این وسوسه را در ذهن و وجود تیم، حذف نمودیم. میخواهیم بدانید که لذت ساخت این پکیجها، موفقیت هایی است که خریداران آنها بدست آورده اند و ما را در آن سهیم نموده اند و با گفتن نظراتشان ما را شگفت زده میکنند.

ما چگونه به شما کمک میکنیم؟

این سایت به 4 بخش اصلی تقسیم شده است :

 • ویدیوهای آموزشی رایگان ( این لینک )
 • مقالات فنی و مشاوره ها و نکات مفید ( این لینک )
 • معرفی مشکلات و راه حل های های نرم افزاری ( این لینک )
 • پکیجهای آموزشی ویدیویی ( این لینک )

برای بسیاری از محتواهای تولید شده، ساعتها و روزها زمان صرف شده است تا به این مرحله برسند. میدانیم که همیشه نواقصی وجود دارد اما دائما در تلاش هستیم تا خیلی دقیق و فنی تر، اطلاعات را در اختیار مخاطبین خود قرار دهیم.

 • اگر تازه کار هستید.
  ابتدا راهنماها و ویدیوهای مشاوره ای که برای معرفی نرم افزارها ساخته شده است را مطالعه کنید سپس تصمیم بگیرید که شروع یادگیری با کدام نوع نرم افزار یا پکیج ویدیویی باشد. در ادامه و حین یادگیری، مقالات و نکات مفیدی که در انواع مقاله، ویدیو رایگان و چرا و چگونه وجود دارند را مرور کنید. هر پکیجی که جدید ساخته میشود بدون شک نکات مفیدی دارد که باید آنها را بیاموزید.
 • اگر تازه کار نیستید.
  بدون شک از قبل دانش و تجربیاتی دارید که خیلی با ارزش هستند مخصوصا اگر با سختی و تمرین بدست آمده باشند. برای شرایط شما ممکن است دوره اول یا شماره 1 هر نرم افزار مناسب نباشد ولی از دوره 1 به بعد یعنی شماره 2 ، پر از قواعد و نکاتی است که بدون شک برایتان مفید خواهد بود.
 • برای هر دو گروه تازه کار و غیر تازه کار.
  پس از آنکه پکیجهای آموزشی را مشاهده نمودید، باید بدانید که همه چیز را شاید نتوان در پکیج آموزشی قرار داد. بسیاری از نکات در مقالات، ویدیوهای رایگان، چرا و چگونه گنجانده شده اند که مشاهده آنها در کنار دیدن پکیجهای آموزشی میتواند مفید باشد.

مخاطبین اصلی مانی سافت
چه کسانی هستند؟

مخاطبین ما به چند دسته اصلی تقسیم میشوند :

 • مبتدی ها یا تازه کارها. آنهایی که قصد دارند از صفر، مسیر یادگیری را شروع و با دقت و بصورت فنی آنرا ادامه دهند.
 • افرادی که مانند گذشته خود ما، از گشتن، دنبال کردن و به نتیجه نرسیدن های فراوان خسته شده اند و اکنون میخواهند با اعتماد، در مسیری یادگیری همراهشان باشیم.
 • هنرمندانی که همیشه به دنبال یادگیری نکات جدید و آپدیت نمودن هنر خود هستند.

برای تمام این گروه ها، بسیاری مسیرهای یادگیری هموار شده است و البته راه تولید محتوای آموزشی همچنان ادامه دارد...

نظر هنرجوها درباره روش آموزش

افراد و تیم هایی مختلفی که به مانی سافت اعتماد دارند
avatar
زهرا ثامنی
“کافیه این دوره ببینید صد در صد عاشق ادیت و این حرفه میشید. آموزش آقای ملکی حرف نداره کامل و جامع. ممنوم از تیم بی نظیر مانی سافت“
avatar
گودینی
“با سلام خدمت استاد ملکی عزیز خواستم قبل از هزچیز تشکر وقدرانی کنم اززحمات شما استاد گرانقدر درمورد اموزش این پکیچ بسیار عالی رنگ ها را توضیح داده اید ولی یک پیشنهاد دارم خدمتتون اگر درکنار همین اموزش اشاره ای هم یا اموزش نحوه پرینت عکس پرسنلی را می گذاشتید ...“
avatar
محسن
“آموزش سلکت ها عالی بود. بدون توضیحات اضافه و گیج کننده و با آموزشهای کوتاه چند دقیقه ای و انجام چندین پروژه مشکل من در انتخاب آبجکت حل شد“
avatar
زهرا ثامنی
“سلام و درود و خدا قوبه تیم پر قدرت مای سافت“
avatar
علی بیگلویی
“دورتون خیلی خوب بود توضیحات عالی دادین“
avatar
مرضیه نعمتی
“خیلی ممنون و سپاسگذارم بخاطر دوره خوبتون موفق باشید“
avatar
مجتبی
“سلام این چندمین پکیجی هست که از گروه مانی سافت تهیه کردم واقعا نتایجی که از این دوره ها گرفتم بسیار رضایت بخش بود ممنونم از آموزش های خوبتون“
avatar
مجتبی
“سلام هر آنچه که نیاز بود از متن در پریمیر یاد بگیرم تو این پکیج بود ممنونم از وقتی که برای آموزش این بحث گذاشتید“
avatar
مجتبی
“سلام و خداقوت آموزشها فوق العاد کاربردی و مفید بود من از این این دوره راضی بودم“
avatar
زهرا ثامنی
“عالی بود تشکر میکنم بابت آموزش فوق العاده اصولی و کاربردی مطالبی که فکر نکنم هیچ آموزشگاهی به این روانی برای هنرجو مطالب رو جا بندازه. خدا قوت“
avatar
زهرا ثامنی
“از وقتی با مجموعه شما آشنا شدم احساس خیلی خوبی دارم که ب راحتی با توضیحات و تدریس استاد بزرگوار عکاسی و فتوشاپ رو یاد میگیرم. آموزشتون عالیه هربار پای آموزش میشینم با یاد گرفتن هر نکته ای کلی دعای خیر براتون میکنم سالم باشید و موفق“
avatar
farzaneh
“واقعا استاد کامل توضیح میدن من واقعا خوشحالم که با مانی سافت آشنا شدم و تونستم به همه چیزایی که دنبالش بودم برسم چیزایی که هیچ جای دیگه ای آموزش نمیدن هم تو پکیج های استاد هست فقط کاش تخفیف ها همینطور هر هز گاهی بذارن برای کسایی که مثل ...“

میدانیم کافی نیستیم اما...

ساخت محتوای آموزشی که دقیق و فنی باشد انرژی و زمان زیادی را لازم دارد. چه برای آنهایی که تازه شروع میکنند و چه برای آنهایی که در حال آپدیت نمودن خود هستند. بر این واقف هستیم که ممکن است از دید برخی افراد، پکیج های آموزشی که ساخته ایم کافی نباشد و البته که ممکن است درست نیز باشد و میدانیم که کافی نیستیم اما در تلاش هستیم که در کمترین زمان ممکن خریداران پکیجهای آموزشی را پله به پله جلوتر ببریم و در صعود و موفقیت شان کنارشان باشیم.

چه تفاوتی با رقبای خود داریم؟

افرادی میتوانند پاسخ این سوال را بدهند که 4 بخش گفته شده در بالاتر را با دقت و مانند یک خریدار بررسی کرده باشند. اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید با مراجعه به ویدیوهای رایگان، مقالات و پکیج های آموزشی میتوانید به پاسخ آن برسید.

چرا باید مانی سافت را انتخاب کنید؟

در گذشته پکیج های آموزشی را ساخته بودیم که دارای زمانهای طولانی مانند 40 و 50 ساعت در یک پکیج آموزشی بودند و اقرار میکنیم که این بزرگترین اشتباه ما بود. چون در هر پکیج موضوعات مختلفی وجود داشت که بسیاری خریداران اصلا نیازی به برخی بخش های آن نداشتند. یا خریداری میکردند و آن بخش ها را نگاه نمیکردند و یا اصلا نمیخریدند. با توجه به بازخوردهایی که طی سالهای 1396 تا 1400 دریافت نمودیم، در سال 1400 تصمیم گرفتیم که تولید پکیج ها را از ابتدا اما به روشی نوین و با دانش دقیقی که بدست آوردیم، از ابتدا و دوباره بسازیم. اینکار با پکیج های آموزشی تدوین فیلم با پریمیر پرو شروع شد. برای این نرم افزار تا سال 1400 تعداد 4 پکیج داشتیم اما اکنون بیش از 27 دوره داریم و روز به روز بیشتر میشود.

انتقاد خریداران برای ما خیلی با ارزش است، تا جایی که میتوانیم آنها را جمع آوری نموده و بهترین تصمیم را میگیریم. این اتفاق ضبط مجدد پکیج های آموزشی، یکی از پرزحمت ترین اما شیرین ترین تصمیماتی بود که بر روی محتوای آموزشی دوره ها تاثیر مثبت و خیلی خوبی گذاشت. هم مانی سافت راضی شد و هم خریدارانی که اکنون میتوانند هر دوره را بر اساس نیاز خود و به صورت تفکیک شده تهیه کنند.

اینگونه فکر نکنید که همان پکیج ها تفکیک شده اند. پکیج های قبلی به صورت کامل از سایت غیر فعال شدند. پکیجهای جدید از اول و با جدیدترین نسخه ها به روشی ساخته شد که تا سالهای بعد نیز اگر نسخه جدید نرم افزارها ساخته شوند، باز هم همین پکیج ها برای آن نسخه های جدید دقیقا کاربرد دارند. این چالشی بود که ما سالها با آن روبرو بودیم ولی از آن با موفقیت گذر نمودیم. 

موقعیت اصلی مانی سافت در ایران

دفتر مرکزی مانی سافت در کشور ایران - شهر تهران واقع شده است. برای مشاهده تمام راه های ارتباطی روی این لینک بزنید.