پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش ساخت ترانزیشن/ترنزیشن در پریمیر پرو : حرکتی/زوم/گلیچ

برای ساختن ترانزیشن در پریمیر پرو ابتدا 2 تا کلیپ متفاوت در سکانس کنار هم بزارید ، یک لایه ادجاست روی برش قرار بدین از پنجره افکت ها ترانزیشن Push رو روی کات بزارید و لایه ادجاست رو بالای سرش و هم اندازش بزارید. افکت Directional Blur رو به لایه ادجاست بدین و در تنظیماتش Blur Lengh رو بزارید روی 200 و ترنزیشن زیباتون رو نگاه کنید.

قصد دارم در این صفحه چندین آموزش برای ساختن انواع ترنزیشن های حرفه ای - حرکتی - زوم - گلیچ در پریمیر پرو به شما آموزش دهم. نگران نباشید چون اگر پریمیر پرو را در حد ابتدایی هم بلد باشید براحتی همه آنها را با من میسازید و پروژه هاتون رو زیباتر میکنید.

آموزش شماره 1 ساختن تزانزیشن پریمیر پرو - Push + Directional Blur

در این روش که ساده ترین تکنیک ساخت ترنزیشن در پریمیر پرو میباشد از چندین ابزار استفاده میکنیم و به لایه ها یا افکت های پیچیده نیازی نداریم. برای اینکار به ترنزیشن push و افکت Directional blur و یک ادجاسمنت لایر و 2 تا کلیپ احتیاج داریم. همه چیز رو در ویدیو پایین توضیح دادم اما نوشتاری هم میگم. 2 تا کلیپ رو کنار هم بزارید ترنزیشن Push رو روی کات اون دو تا کلیپ بزارید و زمانش رو 10 فریم کنید ادجاسمنت لایر رو بزارید دقیقا بالای اون ترنزیشن و زمانش رو هم اندازه ترنزیشن کنید حالا افکت Directional Blur رو به ادجاسمنت لایر بدین. در تنظیمات افکت بلور مقدار blur lengh رو بزارید 250 و اپشن Direction رو بزارید روی 90 و تمام.

لینک مفید

 

آموزش شماره 2 ساختن تزانزیشن پریمیر پرو - Zoom

در حال ساختنش هستیم.

آموزش شماره 3 ساختن تزانزیشن پریمیر پرو - گلیچ Glitch

در حال ساختنش هستیم.

 

لینک مفید

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید