پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

تکنیک فوکوس/فوکس/Focus پریمیرپرو با افکت Gaussion Blur و ماسک

کلیپ اصلی رو در track 1 گذاشته و یکی کپی ازش در track 2 بزارید. به track 2 افکت Gaussion blur رو بدین و با Free draw دور سوژه هایی که نباید فوکوس/فوکس/focus باشن ماسک ایجاد کنید. مقدار Bluriness رو در افکت زیاد کنید تا محدوده ماسک به اصلاح فلو یا تار بشه. تکنیک فوکوس در پریمیرپرو تمام شد.

آموزش ویدیویی تکنیک فوکوس/فوکس/Focus پریمیرپرو با افکت Gaussion Blur و ماسک

خیلی اوقات در حین فیلمبرداری فراموش میکنیم که عمق میدان کم رو زیاد کرده و سوژه های بجز سوژه اصلی فیلم رو تار با فلو کنیم و سوژه اصلی در فوکوس قرار بگیره اما جای نگرانی نیست چون با پریمیرپرو براحتی انجام میشه و فرصت از دست رفته رو میتونیم جبران کنیم و نتیجه ویدیو رو حرفه‌ای تر کنیم. آموزش ویدیویی زیر همه چیز رو بشما توضیح میده.

مدت زمان ویدیو : 3دقیقه

 

سوالات متداول

به زیباشناسی و آشنایی شما با فیلمبرداری داره. در دوربینها نوع لنز، فاصله سوژه از دوربین، فاصله سوژه های دیگه از دوربین و از سوژه اصلی، عدد دیافراگم/اپرچر روی فوکوس تاثیر مستقیم میزاره. اونقدر زیادش نکنید که خیلی تار و مصنوعی باشه. خیلی ملایم و کم باشه.

بله. در پلاگین هایی مثل BCC بلورهای حرفه ای تری وجود داره که خیلی سینمایی هستند. برای آشنایی با این پلاگین صفحه آموزش پلاگین بوریس کانتینیوم پریمیر پرو BCC Boris Continuum رو ببینید.

 

لینک مفید

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید