پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش انواع ماسک Mask پریمیر پرو - تکنیک و کاربردها

برای ماسک کردن در پریمیر پرو اول کلیپ رو انتخاب کنید برید به پنجره EFFECT CONTROL زیر گزینه OPACITY 3 تا شکل ماسک هست. مربعی رو انتخاب کنید و در پنجره PROGRAM یک مربع بکشید به همین راحتی ماسک کردین. میتونید شکلش رو عوض کنید ، جابجاش کنید. ماسک پریمیر پرو یک قابلیت است که به کمک آن میتوانیم بخشی از ویدیو را از کل آن جدا کنیم و کارهایی مانند تنظیم رنگ ، مخفی کردن ، دنبال کردن ، حذف کردن ، ترکیب کردن و تکنیک های زیادی را روی آن انجام دهیم. بسیاری از حرفه ای ها در تدوین با پریمیر پرو از آن برای ساخت ترنزیشن نیز استفاده میکنند.

ماسک یا Mask در پریمیر پرو رو میتونید در پنجره افکت کنترل پیدا کنید. ماسک پریمیر پرو در 100% افکت های این نرم افزار قابل استفاده است. به کمک ماسک میتونیم بخشی از تصویر رو انتخاب کرده و کارهای متفاوتی نسبت به جاهای دیگه از ویدیو فقط روی ماسک انجام بدیم. در واقع ماسک بخشی استثنا در اون ویدیو میشه.

1. آموزش ماسک پریمیر پرو Mask - آشنایی اولیه

وقتی میخوایم روی بخش خاصی از یک ویدیو کاری رو انجام بدیم که نباید روی بخش های دیگه تاثیر بزاره میتونیم از ماسک استفاده کنیم. وقتی میخوایم بخشی از ویدیو رو سانسور کنیم ٬ شطرنجی کنیم ٬ رنگش رو عوض کنیم ٬ Mask این اجازه رو به ما میده تا انجامش بدیم. البته ترکیب ماسک با افکت ها و انیمیشن میتونه تکنیک های حرفه ای تری رو اجرا کنه و توانایی های ماسک پریمیر پرو اینجا تمام نمیشه.

حالا در تایم لاین یک کلیپ را انتخاب کنید و به پنجره EFFECT CONTROL بروید. به گزینه OPACITY بروید و ماسک دایره را بزنید تا مانند ویدیو آموزشی زیر نکات بیشتری را یاد بگیرید.

2. آموزش ماسک پریمیر پرو - کارایی ابزار Pen 

در حال آماده سازی...

3. آموزش ماسک پریمیر پرو - ترکیب ویدیو ها

در حال آماده سازی...

4. آموزش ماسک پریمیر پرو - کاربرد در حذف پرده سبز

در حال آماده سازی...

5. آموزش ماسک پریمیر پرو - تکنیک عوض کردن آسمان

در حال آماده سازی...

6. آموزش ماسک پریمیر پرو - ترکینگ سوژه

در حال آماده سازی...

7. آموزش ماسک پریمیر پرو - تکنیک ترنزیشن ماسک

در حال آماده سازی...

لینک مفید

  1. آموزش ساخت آلبوم عکس در پریمیر پرو + اسلایدشو و فتوکلیپ
  2. آموزش صفر تا صد پریمیر پرو رایگان - ویدیو+وویس+PDF

سوالات متداول

تا نسخه 24.1 پریمیر پرو این امکان داخل خودش نیست و با پلاگین جداگانه ای میشه انجامش داد.

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید