Loading...
اکانت اکانت

چرا و چگونه

مجموعه ای از پرسش و پاسخ نرم افزارهای طراحی و تدوین.
فیلمورا

چرا افکت ها و ترنزیشن های نرم افزار فیمورا دانلود نمیشوند؟

18 فروردين، 1402 مجموعه : فیلمورا

همانطور که میدانید نرم افزار فیلمورا یک برنامه غیر رایگان و پولی است اما به روشهای مختلف میتوان نسخه غیر اصلی آنرا نصب نمود و در همین نسخه تعداد زیادی از افکت ها و امکاناتش را از طریق اینترنت دانلود نمود. اگر در این نسخه غیر اصلی با مشکل دانلود نشدن امکاناتش روبرو هستید چند دلیل ممکن است موجب آن شود :

  • فایل اصلی نرم افزار فیلمورا یا فایل آپدیت کننده آن از طریق فایروال ویندوز یا آنتی ویروسی که نصب نموده اید ارتباطش با اینترنت قطع شده است. برای آزمایش باید فایروال مربوطه را موقتا ببندید. اگر مشکل از آن بود میبایست در تنظیمات فایروال، اجازه اتصال این برنامه به اینترنت را بدهید که در آن صورت ممکن است فیلمورا پس از مدتی از کار بیوفتد چون به سایت اصلی خود متصل شده و متوجه می شود که نسخه شما غیر اصلی است پس غیر فعالش میکند و مجدد باید نسخه جدیدتر را نصب کنید.
  • مشکل بعدی از اینترنت است. اگر اینترنت شما قطع و وصل زیاد داشته باشد، خیلی کند باشد، توسط اپراتور داخل کشور دسترسی به سایت های خارجی مسدود شود، این مشکل رخ خواهد داد. شاید سایت فیلمورا شما را مسدود کرده باشد، با این حساب میتوانید از وی پی ان استفاده کنید.

تبلیغات