پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

چرا و چگونه

مجموعه ای از پرسش و پاسخ نرم افزارهای طراحی و تدوین.
کمتازیا

چرا در کمتازیا هیچ چیز پلی یا پخش نمیشود؟

18 فروردين، 1402 مجموعه : کمتازیا
  1. سیستم را ریستارت کنید.
  2. قبل از باز نمودن کمتازیا، وسایلی مانند وب کم، هدست، بجز موس و کیبورد، که توسط usb متصل هستند را جدا نمایید.

اگر با گزینه دوم مشکل موقتا برطرف شد، چنانچه مجددا وسایل را متصل کنید باز هم مشکل باز خواهد گشت. برای رفع این مورد که احتمال خیلی زیاد از هدفون یا میکروفون میباشد، باید از تعمیر ویندوز استفاده نمایید. منوی استارت را باز نموده و کلمه troubleshoot را نوشته و برنامه ای که پیدا میکند را اجرا نمایید. روی گزینه ای بنام Other troubleshooter کلیک کنید تا اجزای کامل ویندوز ظاهر شوند. حال گزینه Playing audio را پیدا نموده و کلید Run را فشار دهید. ویندوز شروع به بررسی مشکلات این بخش خواهد نمود و پس از لحظاتی از شما میخواهد که سیستم را ریستارت نمایید. حتما ریستارت کرده و مشکل را برطرف نمایید.

آیا این صفحه مفید بود؟
خیر 0

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.