همراهان و هنرجوهای عزیز مانی سافت، خوشحالیم که همچنان با هم هستیم.

در این صفحه، لیست امکانات جدید، تغییرات، بهینه سازی ها و هرگونه تغییری که در سایت مانی سافت توسط تیم طراحی آن با سرپرستی محمد ملکی، انجام می گیرد، در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

چرا بهتر است تغییرات سایت مانی سافت را بدانید؟

مانی سافت، سایت بسیار بزرگ و غنی برای یادگیری هنرهای وابسته به عکس و ویدیو می باشد. هر سایتی که به این درجه و بزرگتر برسد، بخش ها و قسمت های متعددی به آن افزوده خواهند شد. به دلیل اینکه بسیاری افراد ممکن است دیر به دیر به سایت مراجعه کنند، پس احتمالا بسیاری از تغییرات و امکانات جدید را متوجه نخواهند شد و احتمال اینکه سردرگم شوند وجود دارد. وقتیکه سایت مانی سافت را بهتر بشناسید، بدون شک استفاده مناسب و کارآمدتری نیز از آن خواهید داشت. به همین دلیل تیم ما تصمیم گرفت شما را در جریان این تغییرات قرار دهد.

لیست تغییرات جدید سایت در سال 1401 شمسی

آپدیت : 02-01-1401

  1. در صفحه هر ویدیو رایگان ، بخشی بنام (مشاهده در) ایجاد گردید. به کمک آن می توانید همان ویدیو را در پلتفورم های دیگر نیز مشاهده کنید. برخی کاربران ممکن است تمایل داشته باشند ویدیوهای غیر تجاری مانی سافت را در شبکه های مورد علاقه خود مشاهده کنند، پس این قابلیت هم اکنون مهیا شده است.

آپدیت : 28-04-1401

  1. سیستم جستجوی سایت به صورت کاملا حرفه ای، از ابتدا کدنویسی و طراحی شد.
    به دلیل گستردگی مانی سافت و دارا بودن بخش های متعدد و محتوای سنگین، به نحوی تغییراتی در بخش جستجو انجام شد تا نتایج از میان انبوه محتوا به ساده ترین و سریع ترین شکل در دسترس شما قرار بگیرد.
  2. راه اندازی گفتگوی آنلاین با استاد در صفحه هر پکیج
    همانطور که میدانید بخش پشتیبانی پکیج های آموزشی به این صورت است که میبایست با ایجاد یک سوال با استاد در ارتباط باشید. این قابلیت پابرجاست. بخش جدیدی در صفحه هر پکیج آموزشی در تب پشتیبانی بنام گفتگوی آنلاین با استاد ایجاد گردید. با این قابلیت جدید میتوانید بدون نیاز به هر نرم افزار دیگری مانند واتس اپ یا تلگرام، در لحظه و آنلاین بودن استاد با وی صحبت کنید، توضیح دهید، عکس بفرستید، وویس بفرستید. این قابلیت، بسیار کاربردی و مفید بوده و به همت تیم برنامه نویسی طراحی سایت شرکت توسعه افزار مانی انجام گردیده است.