همراهان و هنرجوهای عزیز مانی سافت، خوشحالیم که همچنان با هم هستیم.

در این صفحه، لیست امکانات جدید، تغییرات، بهینه سازی ها و هرگونه تغییری که در سایت مانی سافت توسط تیم طراحی آن با سرپرستی محمد ملکی، انجام می گیرد، در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

چرا بهتر است تغییرات سایت مانی سافت را بدانید؟

مانی سافت، سایت بسیار بزرگ و غنی برای یادگیری هنرهای وابسته به عکس و ویدیو می باشد. هر سایتی که به این درجه و بزرگتر برسد، بخش ها و قسمت های متعددی به آن افزوده خواهند شد. به دلیل اینکه بسیاری افراد ممکن است دیر به دیر به سایت مراجعه کنند، پس احتمالا بسیاری از تغییرات و امکانات جدید را متوجه نخواهند شد و احتمال اینکه سردرگم شوند وجود دارد. وقتیکه سایت مانی سافت را بهتر بشناسید، بدون شک استفاده مناسب و کارآمدتری نیز از آن خواهید داشت. به همین دلیل تیم ما تصمیم گرفت شما را در جریان این تغییرات قرار دهد.

لیست تغییرات جدید سایت در سال 1401 شمسی

تغییرات زیر به جهت آشنایی شما برای راحت کار نمودن با سایت درج می شوند.

در صفحه هر ویدیو رایگان ، بخشی بنام (مشاهده در) ایجاد گردید. به کمک آن می توانید همان ویدیو را در پلتفورم های دیگر نیز مشاهده کنید. برخی کاربران ممکن است تمایل داشته باشند ویدیوهای غیر تجاری مانی سافت را در شبکه های مورد علاقه خود مشاهده کنند، پس این قابلیت هم اکنون مهیا شده است.

 1. سیستم جستجوی سایت به صورت کاملا حرفه ای، از ابتدا کدنویسی و طراحی شد.
  به دلیل گستردگی مانی سافت و دارا بودن بخش های متعدد و محتوای سنگین، به نحوی تغییراتی در بخش جستجو انجام شد تا نتایج از میان انبوه محتوا به ساده ترین و سریع ترین شکل در دسترس شما قرار بگیرد.
 2. راه اندازی گفتگوی آنلاین با استاد در صفحه هر پکیج
  همانطور که میدانید بخش پشتیبانی پکیج های آموزشی به این صورت است که میبایست با ایجاد یک سوال با استاد در ارتباط باشید. این قابلیت پابرجاست. بخش جدیدی در صفحه هر پکیج آموزشی در تب پشتیبانی بنام گفتگوی آنلاین با استاد ایجاد گردید. با این قابلیت جدید میتوانید بدون نیاز به هر نرم افزار دیگری مانند واتس اپ یا تلگرام، در لحظه و آنلاین بودن استاد با وی صحبت کنید، توضیح دهید، عکس بفرستید، وویس بفرستید. این قابلیت، بسیار کاربردی و مفید بوده و به همت تیم برنامه نویسی طراحی سایت شرکت توسعه افزار مانی انجام گردیده است.

بخشی کاملا مستقل بنام پرسش و پاسخ در منوهای سایت وجود داشت که امروز حذف شد و بجای آن تغییرات اساسی تری ایجاد شد. در منوی وبلاگ سایت، دسته بندی های جدیدی ایجاد شد که هر کدام دارای مباحث خود میباشند. مثلا مجموعه ای بنام پریمیر پرو ، فتوشاپ و ... ایجاد شد و درون هر کدام مقالات مفصلی قرار داده شد. محتوای پرسش و پاسخ ها برخی بصورت یک مقاله کامل گردید و برخی دیگر درون مقالات ایجاد شده به حالت آکاردئون و پرسش و پاسخ تبدیل شد. با اینکار ، انسجامی دقیقتر در دسترسی و تکامل صفحات ایجاد خواهد شد.

برای تغییرات زیر، کش مرورگر خود را خالی کنید.

 1. برای خریداران پکیج ها، در صفحه هر پکیج، در تب پشتیبانی، در موبایل، تغییراتی ایجاد نمودیم تا منبعد در موبایل به سوالات قبلی دسترسی راحت تری داشته باشید و بهتر بتوانید از پشتیبانی استفاده کنید.
 2. برای خریداران پکیج ها، در صفحه هر پکیج، در تب پشتیبانی، در موبایل و دسکتاپ، امکان پیوست نمودن 10 فایل با حجم خیلی بیشتر مهیا شد و نیازی به ارسال فایل زیپ نیست.
 3. صفحه اصلی وبلاگ و لیست مطالب خواندنی، مجهز به فیلتر گردید تا دسترسی به مجموعه مطالب و مقالات در دسکتاپ و موبایل تسهیل گردد.
 4. یک خط خدماتی اختصاصی برای استفاده جهت تمام اطلاع رسانی به هنرجوها تخصیص داده ایم که در صفحه کمک قرار داده شده است.

 1. در صفحه هر ویدیو تکی، بخش هوشمند ویدیوهای دیگر قرار داده شد تا براحتی سایر ویدیوهای مرتبط را نیز مشاهده کنید.
 2. در لیست ویدیوها، از فیلترهای هوشمند افقی استفاده نمودیم تا دسترسی شما به مجموعه ها و موضوعات بهتر انجام شوند.

 1. تغییراتی در بخش پشتیبانی هر پکیج ایجاد گردید. امکان پیوست نمودن چندین عکس بصورت همزمان ایجاد شد.
 2. پایان زمان پشتیبانی در بخش پشتیبانی هر پکیج درج گردید.
 3. کدنویسی بخش وبلاگ بهینه شد.
 4. صفحه یک مقاله و مطلب بهینه شد. در انتهای آن بخش هوشمند مطالب مرتبط اضافه گردید.
 5. در صفحه هر مقاله، در انتها، بخش جستجو بر اساس موضوعات : برای دسترسی راحت علاوه بر مجموعه مقالات و آموزشها، دسترسی به موضوعات نیز مهیا گردید.
 6. صفحه آموزش کار با اکانت کاربری در منوی کمک ایجاد گردید.
 7. پکیج آموزش تمام آپدیت های پریمیر پرو 2023 تا انتهای سال میلادی 2023 به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفت تا قابلیت های جدید این نرم افزار را نیز بدانند.
 8. در انتهای تمام صفحات، دو بخش جهت هدایت به مشاوره های کاربردی و مشاهده پکیج های آموزشی تعبیه گردید.

 1. سیستم ثبت نام کدنویسی مجدد شد. اکنون علاوه بر امکان ثبت نام با ایمیل مانند قبل، امکان ثبت نام با پیامک نیز اجرا گردید. همچنین جهت بازیابی رمز فراموش شده، به موبایل و ایمیل، لینک ریست رمز ارسال میگردد.
 2. سیستم جدید کد تخفیف برای کاربران جدید برنامه نویسی شد. کاربرانی که تازه اکانت میسازند، یک کوپن هزینه مشخص با امکان استفاده فقط برای اولین خرید و دارای محدودیت استفاده تا 30 روز از زمان ایجاد اکانت به آنها تعلق میگیرد. این کوپن به صورت اتوماتیک به ایمیل، پیامک ارسال میشود. همچنین در صورت عدم دریافت، در گزینه های بعد از ورود به اکانت کاربری نیز در دسترس میباشد.

امکان جستجوی مستقل در لیست اصلی : پکیج های آموزشی، ویدیوها و فایلها با سرعت بالایی اجرا گردید. برخی تمایل دارند بجای استفاده از جستجو در کل سایت، در همان بخش مربوطه جستجو را انجام دهند.